0 Hizmet Mevcut
Instagram Yabancı Takipçi Paketleri

Instagram yabancı takipçi satın alarak profilinizi daha popüler hale getirebilirsiniz. En kaliteli yabancı takipçiler için servislerimiz hizmetinizdedir.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al

Instagram’da yabancı kitlelere hitap eden kurumsal veya bireysel hesaplar için Instagram yabancı takipçi satın al hizmeti oluşturulmuştur. Yabancı kitlelere ulaşmak, Türk kitleye göre hem daha zor hem de daha maliyetlidir. Hesabınızı farklı kitlelere göstermek, takipçi sayınızı kısa sürede yükseltmek için çok fazla reklam harcaması yapmanız gerekir. Bu problemi, yabancı takipçi alarak kısa sürede uygun fiyatlar ile çözebilirsiniz. Bunun için şunları eksiksiz yaptığınıza emin olun:

 • Instagram kullanıcı adınızı doğru yazdığınızdan emin olun.
 • Talebinizi seçin ve ödemenizi yapın.

İşlemlerimiz şifresiz ve uygun fiyatlıdır. Hesap güvenliğiniz için sizden şifre talep etmeyiz. Sisteme üye olmadan da dilediğiniz kadar izlenme, takipçi ve sosyal medya etkileşim ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Sizin için her zaman buradayız.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al

Sadece Türkiye değil yurt dışına açılıp farklı ülkelerden takipçi kazanmak isterseniz Instagram yabancı bot takipçi satın al servisimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye dışında başka ülkelerde tanınmak için müşterilerimiz, yabancı bot takipçi satın alır. Yeni gelen yabancı takipçileri tutmak için sürekli İngilizce içerikler girmeniz gerekir. Türk takipçilere göre daha zor olabilir. Instagram yabancı bot takipçi, Türkiye’de içeriklerinizin trende çıkmasına da yardımcı olur. Hesabınız da ki aktif bot kullanıcılar sayesinde içerikleriniz yukarılara çıkar ve etkileşim kazanırsınız.

Instagram Aktif Yabancı Takipçi Satın Al

Instagram aktif yabancı takipçi satın al sayesinde takipçi sayınızda düşüş yaşanmaz. Aktif yabancı bot hesaplarda takipçi düşmediği gibi paylaştığınız içeriklere yorum ve beğeni gönderir. Instagram aktif yabancı takipçi satın al paketi sayesinde takipçileriniz, beğenileriniz ve yorum sayılarınız artar. Hesabınız çok hızlı keşfete ve trendlere çıkıp etkileşim kazanır. Bir süre sonra beğeniler, takipçi sayısı ve yorumlar gerçek kullanıcılar ile dolar.

instagram yabancı takipçi

Instagram aktif yabancı takipçi ile hesabınızın engellenme ihtimali de bulunmaz. Instagram algoritması aktif bot takipçileri gerçek kullanıcı olarak görür ve herhangi bir işlem yapmaz. Birçok faydası olduğu için Instagram aktif yabancı takipçi satın al paketlerimize göz atabilirsiniz. Instagram yabancı takipçi satın al servisimiz de her bütçeye uygun paket bulunur. İndirimleri günleri yakalamak isterseniz sitemizi ara sıra ziyaret etmeyi unutmayın.

Instagram Aktif Takipçi Ne İşe Yarar?

Instagram aktif takipçi, sizin paylaştığınız bir içerik ile etkileşime girer. Örneğin yeni attığınız fotoğrafı beğenir ve yorum yapar. Hesabınızı kolay kolay takipten bırakmaz. Instagram’da en değerli öğe aktif takipçi olduğu için bulması zordur. Sitemizde Instagram aktif bot takipçi paketlerimiz mevcut. Uygun fiyata istediğiniz paketi satın alabilirsiniz. Deneyip hoşunuza giderse daha çok işinize yarayacak büyük paketlerimize göz atabilirsiniz.

Instagram Ücretsiz Yabancı Takipçi Mümkün Mü?

Instagram ücretsiz tabancı takipçi almak mümkündür ancak güvenli değildir. Hesap şifreniz istenerek size bedava yabancı takipçi gönderme vaadi verilebilir, bu tehlikelidir. Bazı kurumlar, bedava tuzağı ile hesabınızı ele geçirebilir. Bu nedenle de ücretsiz adı altında hesap şifreniz istenen sistemlerden uzak durmanız gerekir.

Şifresiz Instagram Takipçi Satın Alma

Hesabınıza takipçi atmak istiyor ama güvenli site bulamıyorsanız, şifresiz Instagram takipçi satın alma için İzlenmebayi.com sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde; şifre, kullanıcı adı ve mail adresi gibi özel bilgiler istenmez. Hesabınızın açık olması ve profil linki göndermeniz yeterli olur. Şifresiz Instagram takipçi satın al paketlerimiz, aktif profillerden oluşur ve düşme yaşanmaz.

Ödeme yöntemlerinde ya da takipçi sayılarında herhangi bir problem yaşarsanız canlı destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Gönderilen takipçiler tamamı aktif profillerden oluştuğu için herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Etkileşimi Arttırır Mı?

Instagram yabancı gerçek takipçi etkileşimi artırır. Yabancı gerçek takipçiler içeriğinizi beğenip ve yorum yaparak size etkileşim kazandırır. Etkileşim sayesinde daha fazla kişi sizi görüp takip etmeye başlar. Gelen kişiler yabancı ağırlıklı olsa da Türklerde geleceği için iki taraftan da rahatlıkla etkileşim alabilirsiniz. Rakip hesaplar tek taraftan etkileşim alırken siz iki taraftan da etkileşim aldığınız için hesabınız daha hızlı büyüyecek ve sponsorluk, reklam gibi iş birliği alacaksınız.

Alınan Takipçiler Hesabıma Ne Zaman Geçer?

Alınan takipçiler hesabınıza gün içinde gönderilir. Ödeme işlemlerinden sonra birkaç saat içinde Instagram bot takipçiler hesabınıza yüklenir. Aktif bot takipçiler hesabınızın takipçi sayısını artırdığı gibi beğeni ve yorumda yaparlar. Kısa süre içinde etkileşim artıp daha fazla organik takipçi kazanırsınız.

Garantili Instagram Yabancı Takipçi Satın Al

Yollanan bot kullanıcılar düşmediği için garantili Instagram yabancı takipçi sayınızda azalma yaşanmaz. Yollanan Instagram bot takipçi servislerimizde 365 gün garanti süresi bulunur. Takipçi sayısında düşüş ya da azalma yaşanırsa destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Takipçi sayısında düşüş olduğu tespit edildiğinde destek bot kullanıcı takviyesi yapılır.

Instagram Yabancı Takipçi Paketleri

Instagram yabancı takipçi paketleri sayesinde hesabınızı keşfete çıkarabilirsiniz. Gönderilen aktif bot takipçiler yorum beğeni yaparak kısa sürede etkileşim kazanır ve hesabınızı daha fazla insanın görmesini sağlar. Instagram yabancı takipçi paketleri uygun fiyata satıldığı için göz atabilirsiniz. Belirli dönemlerde yabancı takipçi paketlerinde indirimler uygulanır. İndirimleri kaçırmak istemiyorsanız sitemizi ara sıra ziyaret edebilirsiniz. İndirimde deneyip beğenirseniz tekrar servislerimize göz atabilirsiniz.

Instagram Yabancı Takipçiler Hangi Ülkeden Geliyor?

Instagram yabancı takipçiler genellikle Amerika, Brezilya ve Avrupa ülkelerinden geliyor. Etkileşim ile kazandığınız takipçilerin geneli İngilizce bildiği için içerikleriniz İngilizce olması gerekir. İlgi çeken yabancılara uygun içerikler sayesinde etkileşimden elde ettiğiniz kullanıcıları gitmesini engelleyebilirsiniz.

 Yabancı bot takipçiler gerçek gibi görünse de panel aracılığı ile uzaktan yönlendirilen hesaplardır. Bot takipçiler gerçek kişiler olmadığı için herhangi bir ülkeden gelmez. Paneli kontrol eden kişi bot hesaplara; istediğini takip ettirebilir, istediği içeriği beğendirebilir ya da yorum attırabilir.

 

Alternatif Hizmetleriniz Var Mı?

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube için alternatif hizmetlerimiz bulunur Instagram için;

 • Takipçi,
 • Beğeni,
 • Yorum hizmetleri bulunur.

Facebook için;

 • Beğeni paketlerimiz mevcut.

Twitter için;

 • Fav,
 • Takipçi,
 • Retweet paketlerimiz var.

Youtube için;

 • Abone,
 • İzlenme paketlerimiz mevcut